Akce doprava zdarma

Po čas koronavirové epidemie jsme se rozhodli neúčtovat za dopravu odeslaných zásilek. Pokud si objednáte zboží nad 300 Kč, zvolíte dopravu přes Zásilkovnu a doručení na výdejní místo bez dobírky (platba předem), nebudeme vám účtovat dopravné. 

Přejeme vám pevné zdraví a klidnou mysl! 

Obdrželi jsme certifikát „Ověřeno zákazníky“

Děkujeme vám za pozitivní hodnocení našich služeb. Náš eshop získal certifikát „Ověřeno zákazníky“ od serveru Heureka.cz díky vám. Bylo pro nás náročné získat si vaší důvěru a ještě náročnější bude si ji udržet. Jsme však připraveni udělat pro to maximum. Ještě jednou děkujeme za vaše recenze i důvěru a doufáme, že s námi budete stále jen spokojeni.

Všechno nejlepší do nového roku 2020 vám přeje rodina Pokorných!

Skleněná koule s peříčkem

Skleněná dekorace
(skleněný podstavec není součástí balení)

Do naše skleněného eshopu právě dorazily skleněné koule s peříčkem uvnitř. Trendem letošních Vánoc jsou skleněné koule s barevným chmýřím, které vypadají vzdušně a elegantně.

Koule můžete například zavěsit na vánoční stromeček, nebo je použít jako sváteční dekoraci do vaše bydlení. Prodáváme je v různých barevných kombinacích. Dodejte vašemu domovu tu správnou atmosféru zajímavými a cenově dostupnými doplňky. Navštivte náš eshop a pořiďte si u nás stylové moderní dekorace.

Návod – Houpací skleněná figurka

Skleněný houpací čáp

Pohled do dílny

Pijící pták. Vypadá to jako Perpetuum mobile? Může se houpat hodiny i dny. Ponořením jeho zobáku do vody ho rozhoupete. Pohybem barevné tekutiny je zajištěno několikadenní houpání. Tělíčko ptáka je naplněné obarvenou těkavou kapalinou, zobáček je nabarven a posypán skleněným pískem. Je-li zobák suchý, má celý ptáček stejnou teplotu a tlak nasycených par v hlavičce je stejný jako v zadečku. Situace se změní, je-li zobák mokrý. Odpařování vody, zrychlené kývavými pohyby ptáka, způsobuje ochlazení hlavy a snížení tlaku nasycených par v hlavě – mezi hlavou a zadečkem se vytvoří tlakový gradient, vedoucí k nasávání kapaliny. Se zvyšováním hladiny v „krku“ ptáka se mění jeho těžiště, takže se ptákova hlava sklání, až se (ve vodorovné poloze) zobák namočí do vody v nádobce. Zároveň dojde k obnažení dolního konce trubice v zadečku a propojení hlavy a zadečku, tlaky se vyrovnají, hladiny také a pták se opět vztyčí. Pták přestává pracovat při 100%ní vlhkosti vzduchu (nedochází k odpařování), při nízké hladině vody v nádobce (suchý zobák), nebo tehdy, kdy se v místnosti nevětrá nebo netopí (kdy je tedy teplota stálá a nekolísá), dojde postupně k vyrovnání teploty vody na teplotu vzduchu.

Doporučení: Voda ve skleničce musí mít pokojovou teplotu, nesmí být studená nebo příliš teplá, potom čáp nefunguje tak jak má. Používejte destilovanou vodu, zabrání tvoření usazeniny na zobáčku. Je to fyzikální pomůcka, není to hračka pro děti. Používáme sklo SIMAX. Jedná se o výhradně ruční práci a každý výrobek se vyrábí a vyvažuje zvlášť. Výrobky se vyvažují a kontrolují 24 hodin při teplotě cca 23 stupňů. Pokud Vám nefunguje tak jak má většinou je to vlivem špatného prostředí, tlaku, vlhkosti, zimy a tepla.

Historie: Tento vynález byl patentován v USA roku 1946 jako termodynamický pták chemikem Milesem V. Sullivanem (vynalezeno v rozmezí let 1910 až 1940), od roku 1940 se houpací pijící pták dostal do světa jako velmi žádaná hračka.

Varování: Udržujte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Vyhněte se rozbití skla, obsahuje malé části. Není určeno pro děti. Použitá kapalina může zanechat barevné skvrny. Udržujte mimo dosah plamenů a jiných zdrojů tepla. Po náhodném rozbití kapalina rychle vyprchá, během několika sekund, kapalina je nehořlavá a není zdraví nebezpečná.

Návod k použití: Balení obsahuje 1x houpací čáp, 1x skleničku, 1x stojánek. Naplňte skleničku destilovanou vodou a postavte čápa na stojánek, v hlavičce nesmí být žádná tekutina, nechte při pokojové teplotě cca 3 hodiny a poté namočte zobáček čápa do vody, při dobrých podmínkách se vydrží houpat, dokud má ve skleničce dostatečné množství vody.

Jsme výrobcem tohoto produktu.

Akce Skleněné Vánoce

Nakupte u nás zboží v hodnotě nad tisíc korun a figurku malého houpacího čápa dostanete od nás k Ježíšku zdarma.

Nemusíte svým blízkým kupovat drahou elektroniku nebo fádní kosmetiku i naprostá drobnost postačí. Druhého může více potěšit drobná pozornost než zbytečně předražený dar.

Už to, že se nad dárkem zamyslíte a věnujete mu svůj čas postačí k tomu, že budete mít s vaším prostým darem větší úspěch než ti, kdo zvolí snazší cestu, a to ohromit obdarovaného luxusním dárkem.

Navíc všichni víme, že nejkrásnější dárky jsou ty od srdce. Nechte se inspirovat našimi tipy na vánoční dárky a udělejte si u vás doma skleněné Vánoce.

Figurka houpacího čápa je originální skleněná dekorace, která se hodí jako dárek pod stromeček.

Skleněné prasátko s zatavenou bankovkou jako originální dárek.

Chcete li vašemu blízkému přesto darovat peníze, zvolte originální způsob a nechte si u nás, například bankovku v hodnotě 2000 korun, neprodyšně uzavřít do skleněného prasátka.

Vymyslete si originální věnování a nechte si ho od nás vypískovat na skleničku nebo půllitr.

Pískované sváteční skleničky s vánočním motivem kouzelně osvítí váš štědrovečerní stůl.

Pod stromečkem se také bude skvěle vyjímat naše relaxační Feng Shui spirála s koulí, která ve tmě svítí.

Nakupte u nás zboží v hodnotě nad tisíc korun a figurku malého houpacího čápa dostanete od nás k Ježíšku zdarma. (Promo kód: sklenene-vanoce)

Akce platí od 25.11.2019 do 10.12.2019.

Přijeďte se podívat k nám na dílnu (do Štědrého dne 2019) a když u nás nakoupíte zboží nad 1000 korun, dáme vám malého houpacího čápa zdarma. (Prosím zavolejte nám předem, než se k nám rozjedete.)

Vánoční dekorace

Vánoční ubrusy

Připravili jsme si pro vás nabídku krásných a jedinečných vánočních dekorací s pomocí kterých vykouzlíte tu správnou vánoční pohodu. V nabídce máme nové kvalitní ubrusy a běhouny s vánočním vzorem a  látková srdíčka, která vyladí vaší sváteční výzdobu. Pokud hledáte nějakou výzdobu do vašeho obýváku nebo ložnice, doporučujme naše bavlněné dekorační povlaky na polštáře.

Naši čápi dostali nové skleničky s pískovaným motivem Kutné Hory a čapí rodinka se rozrostla o čerta a kohoutka.

Do kuchyně si u nás můžete také pořídit dekorační patinovaná prkénka s gravírováním a čajové svíčky ve vánočních skleničkách, které kouzelně osvítí nejednu jídelnu.

Vánoční dárky, které potěší: