Akce Skleněné Vánoce

Nakupte u nás zboží v hodnotě nad tisíc korun a figurku malého houpacího čápa dostanete od nás k Ježíšku zdarma.

Nemusíte svým blízkým kupovat drahou elektroniku nebo fádní kosmetiku i naprostá drobnost postačí. Druhého může více potěšit drobná pozornost než zbytečně předražený dar.

Už to, že se nad dárkem zamyslíte a věnujete mu svůj čas postačí k tomu, že budete mít s vaším prostým darem větší úspěch než ti, kdo zvolí snazší cestu, a to ohromit obdarovaného luxusním dárkem.

Navíc všichni víme, že nejkrásnější dárky jsou ty od srdce. Nechte se inspirovat našimi tipy na vánoční dárky a udělejte si u vás doma skleněné Vánoce.

Figurka houpacího čápa je originální skleněná dekorace, která se hodí jako dárek pod stromeček.

Skleněné prasátko s zatavenou bankovkou jako originální dárek.

Chcete li vašemu blízkému přesto darovat peníze, zvolte originální způsob a nechte si u nás, například bankovku v hodnotě 2000 korun, neprodyšně uzavřít do skleněného prasátka.

Vymyslete si originální věnování a nechte si ho od nás vypískovat na skleničku nebo půllitr.

Pískované sváteční skleničky s vánočním motivem kouzelně osvítí váš štědrovečerní stůl.

Pod stromečkem se také bude skvěle vyjímat naše relaxační Feng Shui spirála s koulí, která ve tmě svítí.

Nakupte u nás zboží v hodnotě nad tisíc korun a figurku malého houpacího čápa dostanete od nás k Ježíšku zdarma. (Promo kód: sklenene-vanoce)

Akce platí od 25.11.2019 do 10.12.2019.

Přijeďte se podívat k nám na dílnu (do Štědrého dne 2019) a když u nás nakoupíte zboží nad 1000 korun, dáme vám malého houpacího čápa zdarma. (Prosím zavolejte nám předem, než se k nám rozjedete.)