Feng – Šuej spirála

Naše dvojitá skleněná spirála je tvořena z jednoho kusu skla. Při točivém momentu vytváří spirála optický klam dvou proti sobě točících se spirál (princip Jin a Jang). Spirála dodá vašemu domovu tu správnou harmonii, neboť odpovídá učení Feng-šuej.
Feng-šuej (Feng shui – „vítr a voda“) je tradiční čínské učení, které umožňuje nastolit harmonii energií, zlepšit naši životní situaci, zdraví a mezilidské vztahy. Feng šuej napomáhá, aby se lidé v daném místě cítili dobře.
Toto staré tradiční čínské učení, se přímo zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase a zároveň zkoumá a upravuje energie. Posláním učení je nastolit harmonii kolem nás a umožnit nerušené plynutí energie (čchi). Čchi je všudypřítomné a jeho zdrojem jsou neustálé přeměny energií Jin a Jang. Kvalita těchto energií má vliv na zdraví a vitalitu.
Feng-šuej pacuje kromě Jin a Jang s pěti elementy, kterými jsou – voda, země, dřevo, oheň a kov. Tyto elementy mají být v harmonii. Aby tomu tak bylo, je třeba si pomoci barvou, zvukem, vůní, tvarem, materiálem… Dnešním trendem bydlení je přizpůsobit naše okolí v harmonické místo s použitím principů Feng-šuej. Neboť důležitá zásada zní: Nejdříve ovlivňujme prostor my, potom bude prostor ovlivňovat nás.
Takovým prostorem může být váš dům, byt, zahrada, kancelář. Naše skleněná spirála je vyrobená díky šikovnosti kolegů sklářů a pomůže vám udělat si radost ve vašem oblíbeném koutku…
Podívejte se na video, kde máte možnost spatřit pohyb jednoduché spirály s broušeným skleněným kamenem. I takové spirály u nás vyrábíme a také je můžete zakoupit v našem e-shopu. Příjemný pohled na zajímavý optický jev, který pracuje na principu dvou energetických sil Jin a Jang si můžete prohlédnout na našem videu.